Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost se zakoupením letenky přes MyTrip.com? Moc jsem tu o nich nenašel. Děkuji Lukáš .

MyTrip.com nějaké zkušenosti?

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

JJ. Zavazadlo tam je i když při nákupu mi to ukazovalo jen příručák, pokud si dobře pamatuji.

0 Citovat

Mám open jaw přílet Ekvádor, odlet Kolumbie a cestou tam asi 11 hodin na prohlídku NY.

SN (Brussels airlines) operuje let z Bruselu do NY zpět a Avianca pak zbytek. Pokud jste koupili třeba Švajc, tak je to pak Lufthansa group.

0 Citovat

To je správný pořadí destinací. 

0 Citovat

Zajímavé řešení. Letíme s calim z Ženevy a mezi NY máme UA a zbytek taky Aviancu. Pojedeš to autem po zemi :-))))))

0 Citovat

Já kupovala už před více než týdnem když ta chyba vyskočila.

Do Bruselu a zpět asi letadlem a dokoupím nějaké lokální přelety - tajné přání je Venezuela - ale sama tomu nevěřím.

Pláže, hory, města, chlast, děvky, koks... 

2 Citovat

Děvky? Tipoval bych tě na chlapy😉 Přivez něco kokše kamarádům.

0 Citovat

No Venezuela není co bývala. Kdybys dala vědět a nedělala tajnosti, mohli jsme to dát dohromady a z Kolumbie si tam odskočit. I cali by si přišel na své. Ukázal bych vám své oblíbené mista a hlavně kvalitni matroš.

0 Citovat

Ešte vám tie letenky do Ekvádoru držia? Mne dnes prišlo zrušenie od Brussels Airlines..

0 Citovat

Taky bohužel přišlo info o zrušení. Myslím, že přijde všem. 

0 Citovat

Konec srandy.

0 Citovat

janicek napsal(a):

Ešte vám tie letenky do Ekvádoru držia? Mne dnes prišlo zrušenie od Brussels Airlines..

Od Brussels Airlines za 323€ nebo od Expedie za 159€?

0 Citovat

Tak rozeslal to dopravce, ale nepředpokládám, že by to Expedia zacálovala ze svého 😂

0 Citovat

Ja som to mal od Expedie, mail o rušení ale prišiel priamo od Brussels Airlines, letenky zatiaľ nezrušili ale predpokladám, že to bude čoskoro...

0 Citovat

Možná letenky BRU - LIM (RT) apod. přímo od SN za 323€ budou zrušení ušetřeny.

Pro srovnání loňské letenky AMS - GRU (RT) přímo od LH za 293€ byly proletěny. Ani jsem je nepovažoval za chybu. 😉 

0 Citovat

Pravděpodobně od Expedie opravdu budou zrušené a vrátí peníze. Nicméně už jsem v minulosti zažil (tenkrát u Kenya airways), že napsali, že to byla chyba a letenky ruší,  ale pokud člověk sám dobrovolně nenapsal na OTA, tak letenky ve skutečnosti zrušený nebyly a daly se bez problémů proletět. Byla to tenkrát Etiopie v C za 14k. 

0 Citovat

Upřímně si myslím, že 99% lidí jde po nejnižší ceně a neřeší, zda-li mají letenku koupenou přes MyTrip, GoToGate či jiné portály.. A s podporou bych řekla, že to bude podobné..

0 Citovat

U těch chybek to je spíše než o ceně o tom, kde se dají koupit... 

0 Citovat

MYTRIP......HROZNÁ BANDA. Dva krát jsem kliknul na letenku na jedno stejné jméno. Může , se stát. Ta banda, když jsem chtěl zpět peníze, mi řekli že jsem to neudělal dvakrát. A když vidím na účtě pryč peníze ze dvou letenek na stejné místo , se stejným jménem tak se mi chce blít..... Mi do očí lže, zástupce MYTRIP na telefonu s arabským anglo přízvukem , že to není možné. bandááááááá švédská z UPSALLY . Nikdy VÍCE. A nikdy nebudou mi ode mne pokoj. Bylo to pouhých 14000 CZK,navíc ,ale ten jejich přístup jim nedaruji..........budu do té švédské bandy bušit dokud budu mít čas a energii. Na letišti jsem chtěl MÉ dvě letenky na jedno stejné jméno . Samozřejmě mi ta kraksna na desku , dala jen jednu letenku..........a prý to nejde chtít dvě....i když to nekdo zaplatí..... !!! Dokud ty prachy nevrátí. Šmejdi.

0 Citovat

Proc kupujes letenky u mytrip?Zakladni otazka.

0 Citovat

A co to řešit přes banku jako zdvojenou platbu?

2 Citovat

Dražší letenky raději přímo od aerolinky.

Nu a ty levnější klidně přes francouzskou apku Trip.com se slevou (ne MyTrip.com).

Pak nebudeš muset komunikovat s nikým z Uppsaly, když se náhodou upíšeš či uklikneš.

0 Citovat

asi by fakt stalo za to uklidnit ten hysterák a reklamovat to u banky pres chargeback.

4 Citovat

Špatná zkušenost. Už nikdy s My Trip. Koupě proběhla bez problému. Byl problém při on-line check-in. Vůbec mi neslo vygenerovat palubní lístek. Zkoušela jsem i přes jejich aplikaci, a nepovedlo se. Na letišti jsem musela připlatit dalších 60 eur. 

0 Citovat

divný

0 Citovat

Tipuju že to byl Ryanair a dotyčná neudělala verifikaci, proto doplatek za check in na letišti .. ?

Btw co kupuju jejich letenky na Trip.com tak mi Ryanair po každém letu posílá 10% slevu na nákup letenek přímo přes ně 😅 

0